Talent Root
Kimdir ?

Hızlı, etkili, ödüllü ve güvenilir İnsan Kaynakları danışmanlık şirketidir.

Bir kahve ?...

Teknoloji sektöründe yıllara dayanan tecrübemizi Linkedin Talent Awards ödülüyle taçlandıran kurucu ekibimizle büyük şirketlerden startup’lara kadar her seviyede işletmenin İnsan Kaynakları süreçlerini baştan uca sıfırdan tasarlayabilir ya da ihtiyaçlar doğrultusunda, müşterinin beklentisine uygun esnek ve hızlı çözümler üretebiliriz.

Samimi ve doğrudan iletişimimiz, hız ve yüksek başarı oranımız müşterilerimizin bizimle yeniden çalışmaları için en önemli sebeplerdir. Hem işverene, hem de yeteneklere emsalsiz bir deneyim yaşatarak sadece bir proje için değil yaşam boyu kariyer ve organizasyonel gelişim partneri olmak için hareket ederiz.Değerlerimiz

Güvenilirlik ve EtikYaptığımız işin hassasiyetinin farkındayız. Hem yeteneklerimize hem işverenlerimize %100 gizlilik, etik ve güvenilir yaklaşırız.

Emsalsiz DeneyimYeteneklerimize ayrı, işverenlerimize ayrı bir deneyim yolculuğu vaad ediyoruz. Bu deneyimin emsalsiz olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Verimlilik: Hız ve Performans


İş hayatında paradan sonra en değerli şey zamandır. Biz de hem yetenekler hem de işverenler için sonuç odaklı ve hızlı bir yaklaşımla hareket ederiz.


Cv Gönder